שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

מדיניות פרטיות - ד"ר בעז אמן

ד"ר בעז אמן הוא מומחה בכירורגיה פלסטית המציע מגוון טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים במרפאותיו בתל אביב ובראשון-לציון. בעז אמן בעל ניסיון של מעל 10 שנים ככירורג פלסטי בבתי החולים קפלן רחובות וכרמל חיפה, ורופא בכיר במכבי שרותי בריאות ומרכז רפואי לין שרותי בריאות כללית .

ד"ר בעז אמן מתייחס בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט המופעל על ידו. תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר. מסמך זה סוקר את האופן שבו משתמש ד"ר בעז אמן במידע הנמסר לו על-ידי המשתמשים באתר או נאסף על-ידה בעת השימוש באתר.

על מנת לקבל פרטים נוספים על המרפאה ושירותיה, תידרש למסור מידע אישי כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך. השדות אותם חובה למלא יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה ייתכן ולא נוכל לספק לך את המידע המבוקש.

ד"ר בעז אמן רשאי לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיו וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, ד"ר בעז אמן לא ימסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו . המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את ד"ר בעז אמן בלבד לצורך יצירת קשר והעברת מידע שיווקי ותכנים מקצועיים מעת לעת.

ד"ר בעז אמן נעזר בחברות שונות המספקות לו ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מ- ד"ר בעז אמן, ניתן לפנות במייל לכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב