שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

ניתוחי עפעפיים

העיניים הן החלק המשפיע ביותר על מה שאנו משדרים למתבוננים בנו, שמחה, ערנות וחיות או עצב, עייפות ותשישות. למרבה הצער לעיתים מתרחשים שינויים סביב לעיניים הגורמים להן "לבגוד" בנו ולשדר מסר שאינו בהתאמה להרגשתנו. זאת כתוצאה מקפלי עור בעפעפיים, נפיחות בעפעפיים,ירידת הגבות וקמטים באזור העיניים.

בהערכת המטופלת לניתוח עפעפיים יש בראש ובראשונה לזהות את הגורם העיקרי לפגם במראה העין. בעפעפיים עליונים קפל יכול להיגרם מעודף עור בעפעף, צניחת הגבות או שילוב שלהם נפיחות נגרמת מבלט שומן או צניחה של בלוטת הדמעות. בעפעפיים תחתונים קפלים נובעים מעודף עור,רפיון העפעף או שריר מעובה ונפיחות מבצקת או בלט שומן עיני.

אני מבצע בדיקה מקיפה של כל מטופלת כדי לזהות את הגורמים לפגם במראה העין ומתקנם בניתוח בשיטות היוצרות עין שהיא טבעית ויפה למראה.

הניתוח:
ניתוח עפעפיים מבוצע בהרדמה מקומית או כללית לפי מורכבותו וכולל לרוב כריתת עודפי עור ושומן ובמידת הצורך טיפול בשריר מעובה או חיזוק העפעף. לעיתים מבוצעת בנוסף הרמה של הגבות. החתך בעפעף העליון מוסתר בקפל ובעפעף התחתון נמצא 2 מילימטר מתחת לריסים ולאחר כחודשיים בקושי נראה. 

מיקום החתכים

לאחר הניתוח נדרשת השגחה של כ-8 שעות ובמידה והכול תקין ניתן לחזור הביתה ביום הניתוח. בימים הראשונים לאחר הניתוח יש נפיחות רבה וסימנים כחולים סביב לעיניים ונדרש שימוש בטיפות ומשחות עיניים.
מקובל להישאר במנוחה בבית כ-5 ימים לאחר הניתוח.
התוצאה הסופית מתקבלת כעבור כשלושה חודשים

סיכונים:
הסיכון העיקרי בניתוח עפעפיים תחתונים הוא הצטלקות פנימית הגורמת למשיכת העפעף מטה ואילו בניתוח עפעפיים עליונים הסיכון העיקרי הוא קושי בסגירת העין לאחר הניתוח. שני סיבוכים אלו ניתנים לטיפול ולרוב זמניים.

לסיכום
אין ספק שבמונחים של שיפור המראה למול אי הנוחות בניתוח ומידת הסיכון ניתוחי העפעפיים הם פשוט להיט.

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב