שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

face banner

מתיחת פנים וצוואר מאוזנת

 

מתיחת פנים, או בשמו הנכון הרמת פנים (Face Lift) הוא ניתוח שמטרתו העיקרית היא הרמה של רקמות הפנים שנפלו חזרה למיקום האסתטי הקיים בגיל הצעיר. במקרים רבים הניתוח משולב במתיחת הצוואר והצערתו ובמתיחת עפעפיים. 

מראה פנים צעיר מזכיר משולש שווה צלעות שקדקודו מטה ואשר גבולותיו מוגדרים היטב, המלאות באזור הלחיים העליונות והגבולות הברורים בין הלסת והצוואר הם מהמאפיינים את המראה הצעיר. בנוסף, כוח המשיכה פעילות חוזרת של השרירים ואבדן נפח כולם גורמים לנפילה והשטחה של הפנים, היווצרות של קמטים בגבול התחתון של הרקמה היורדת מטה טשטוש גבול הלסת-צוואר והיווצרות עור רפוי ורצועות בצוואר. מתיחה בלבד של עור הפנים אמנם תעלים חלק מהקמטים אך לא תחזיר את מראה המשולש ותגרום השטחה נוספת ולעיתים אף צלקות רחבות .

 

 ניתוח מוצלח ומודרני של הרמת פנים ישיב את רקמות הפנים והנפח למיקום הנכון ללא השטחה, יגדיר מחדש את גבול הלסת, יצור זווית מוגדרת היטב בין הלסת לצוואר, יפחית את הקמטים העמוקים ויחדש צוואר אצילי וללא ריפיון עור. 

 שיטת הניתוח בה אני משתמש משיגה כל זאת ולאורך זמן בצלקת מינימאלית סביב לאוזן ושער הפאה.

 

לקראת הניתוח מבוצעת הערכה קפדנית של השינויים הגורמים למראה המבוגר בכל מטופלת ומתוכננת דרך התיקון לכל אחד ואחד מהגורמים במדויק כמו כן מוחלט אילו פעולות נוספות יבוצעו כגון מתיחת עפעפיים, הרמת גבות, שאיבה או הוספה של שומן עצמי לפנים ופילינג ממוקד.  
ניתוח מתיחת הפנים והצוואר מבוצע על ידי בהרדמה כללית לנוחות מקסימאלית של המטופל ושליטה אופטימאלית בכל הגורמים המשפעים על הצלחת הניתוח.

הניתוח כולל מתיחה והרמה של רקמות הפנים והצוואר בשתי שכבות, בעומק מורמת המעטפת של שרירי הפנים ומקובעת בעמדה גבוהה יותר ובחלק השטוח מורם ונמתח העור. 
בנוסף מוסף או נגרע נפח בעזרת שומן עצמי או שינוי רקמות הפנים העמוקות. לרוב משולב טיפול בשומן נאנו להצערת טקסטורת העור ותיקון עודפיי עור בעפעפיים .קיימת הקפדה יתרה על הוספה מידתית ומדויקת של נפח כך שניתן להימנע ממתיחת יתר ומראה מנותח . 

שיטה זו מבטיחה תוצאות אופטימאליות, טבעיות למראה שאינו מנותח ומלאכותי ושישמר לאורך שנים רבות !

ניתוח מתיחת הפנים נמשך כ-3-5 שעות, בכפוף לפעולות המבוצעות בנוסף. קווי התפרים מוסתרים היטב בפאה וסביב לאוזן כך שגם לא יראו וגם לא יעוותו את צורת התנוך או האוזן . 
לאחר הניתוח דרושה השגחה של יום באשפוז ובהמשך נדרשת מנוחה של כשבוע בבית וכחודש החלמה תוך פעילות מופחתת  מחוץ לבית . 

מגבלות - ניתוח מתיחת הפנים המלא מסוכן ואינו מתאים למעשנות , סוכרתיות או הנוטלות נוגדיי קרישה רבים .  במקרים אלו ניתן לבצע מתיחת פנים מוגבלת בעזרת חוטים במרפאה או בחדר הניתוח . 

סיכונים בניתוח כוללים נזק לעור ממתיחת ייתר, צלקות בולטות, דימום ובאופן נדיר פגיעה בעצבים.


ניתוח לא פשוט אך עם תוצאות מדהימות וללא תחליף לתיקון נפילה של רקמות הפנים.  החיוך של הלקוחות אומר הכול ! 

ד"ר בעז אמן,  תני ליופייך לזרוח... כי מגיע לך !

 וידאו - מתיחת פנים , לפני אחרי הניתוח

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב