שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

 

עיצוב והצערת הפנים והעור בשומן עצמי

שיטה ייחודית, הכוללת הזרקת השומן בכל העומקים ועם עיבוד המביא לתוצאות ארוכות שנים

 

טיפול שומן עצמי הוא הרבה מעבר למילוי קמטים בחומרים מלאכותיים !

השומן בהיותו חלק מגופך משתלב ומביא חיים חדשים לפנים . הטיפול מאפשר להשיב נפח ולעצב את כל שכבות הפנים שניזוקו בהתבגרות . העצם, מצבורי השומן בלחיים שהידלדלו ונפלו , והעור עצמו שהפך לא גמיש ומקומט .
הוכח מדעית ששומן מרוסק=נאנו מביא תאיים עובריים לעור המחדשים אותו .

שומן עצמי היא פתרון מעולה במקרים בהם יש צורך בנפח גדול כדי להעלים קמט עמוק, לתקן מראה של לחיים שקועות, וליצירת מראה של עצמות לחיים בולטות והרמת הלחיים ומילוי שקעים ואי סדרים בפנים ובמצח.
כמו כן השומן העצמי מהווה פתרון מעולה למצבים של גידים וורידים בולטים בכפות הידיים, קמטים באזור הצוואר והמחשוף ולצלקות אקנה.

בטיפול קל וללא ניתוח ניתן לפסל מחדש את הפנים בעזרת השומן ולפצות על אובדן הנפח והנפילה המתרחשים בחלוף השנים. הטיפול ניתן לביצוע במסגרת חדר טיפולים במרפאה ובתמחור אטרקטיבי. 

הזרקת השומן מתבצעת בשיטת ה-Microdroplet החדישה, הנמצאת בשימוש מיטב המנתחים הפלסטיים בעולם!

בשיטה זו השומן נשאב ומעובד כך שמוזרקות כדוריות שומן בעלות קוטר של 1 מ"מ בלבד וזאת בניגוד לשאר השיטות שבהן הקוטר כ-3 מ"מ, כך מושגת אחידות משופרת וספיגה מופחתת של השומן המוזרק.
 כמו כן מתאפשר להזריק את השומן בקנולות דקות ועדינות יותר עובדה המפחיתה את אי הנוחות ושטפיי הדם. בנוסף שיטה זו מאפשרת גם הזרקה לשכבות העור השטחיות וטיפול גם בקמטוטים עדינים כאשר השומן מוזרק כנאנו .

היתרון הגדול של מילוי בשומן עצמי למול חומרי מילוי מסחריים הוא ביכולת להשתמש בנפחים גדולים והיותו 100% טבעי כך שניתן לפסל בעזרתו את הפנים על ידי מילוי מושכל בשכבות הנכונות ולא רק למלות קמטים.
 יתרונות נוספים כוללים חוסר סיכון לאלרגיות ומחיר אטרקטיבי למול חומרי המילוי.

השומן נשאב מאזורי עודף נסתרים בגוף בעזרת מזרק ובהרדמה מקומית, מסונן ומוזרק לפנים בכמות שגם לאחר הספיגה הצפויה תיתן תוצאה מיטבית .
 לרוב שומן עצמי יוזרק לשכבות עמוקות יותר ובכמות גדולה יותר מאשר חומרי מילוי מסחריים. לאחר ההזרקה יש נפיחות ולעיתים שטפיי דם קטנים למספר ימים. 
קיימת ספיגה של חלק מהנפח המוזרק בחודשים הראשונים לאחר ההזרקה אך כיום לאחר שעשרות מטופלות מלפני 5 שנים ויותר נראו על ידי אני יכול לאמור בפה מלא שכחצי מהנפח נשמר לשנים.

 

 

 

להצעה ייחודית 

 
שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב