שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

body banner

מתיחת בטן ועיצוב הגוף - שאלות ותשובות

כמה זמן צריך ללכת מכופפת לאחר מתיחת בטן ? -- הזמן הנדרש להליכה בכיפוף קל הוא שבוע , לא נדרשת מנוחה מוחלטת ובהחלט מומלץ להלך באיטיות ברחביי הבית ולא להישאר במיטה . 

האם ניתן להיכנס להריון לאחר מתיחת בטן ? -- בוודאי שניתן אלא שחלק הניתוח של הידוק מעטפת הבטן עלול להיקרע . לכן במידה ואת מתכננת הריון בקרוב עדיף לדחות את הניתוח ובמידה ואת עשוייה להרות  בעתיד לבצע את הידוק השרירים בתפר נמס 

 מדוע אסור לעשן לפני מתיחת בטן ? -- הניקוטין בסיגריות הוא מכווץ כלי דם חזק ולכן עישון מעלה את הסיכון למוות של חלק מדופן הבטן וכישלון הניתוח . אסור לעשן כלל לפחות 3 שבועות לפני הניתוח ואין להשתמש בתחליפים עם ניקוטין . 

מהי מידת הכאב ממתיחת בטן ? -- כאב הוא תחושה סובייקטית ואישית , יחד עם זאת מכיוון שבניתוח משולבות שיטות להורדת כאב ונמנעים ממתח מוגזם , בשימוש מושכל במשככי הכאבים ההחלמה אינה קשה כלל .

 מה הוא הסיבוך החמור ביותר ממתיחת בטן ? -- סיבוך נדיר אך מסוכן הוא פקקת בורידי השוקיים ותסחיף לראות . עקב זאת לכל מטופלת מלבישים משאבת עיסוי לשוקיים טרם לניתוח! 

אם אוריד משקל האם הקפלים בבטן יעלמו ולא אזדקק לניתוח ? -- עד דרגה קלה של ריפיון ובייחוד במטופל צעירה זה ייתכן , אך לרוב גם בירידת משקל הקפלים שנוצרו לא יעלמו רק ירדו בנפחם , כפי שרואים לאחר ניתוחי השרוול למינהם . 

הניתוח מעלים סימני מתיחה ? -- בניתוח מוצא העור של הבטן התחתונה תחת לטבור כולל סימני המתיחה שבו , סימני מתיחה באזורים אחרים משתפרים ומוסתרים במיקום נמוך יותר אך לא נעלמים לחלוטין . 

למידע נוסף על מה ניתן לעשות כחלק מעיצוב הגוף "פיסול הגוף, מעבר לשאיבת שומן " מאמר 

לעמוד הראשי בנושא מתיחת בטן מחטבת 

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב