שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

body banner

שאיבת שומן

ניתוח זה מיועד לעיצוב הגוף וטיפול בעודפי שומן ממוקדים כאשר אין בנוסף רפיון עור. מכיוון ששאיבות גדולות של 6 ליטר ויותר גרמו לסיבוכים בריאותיים קשים מקובל כיום להגביל את נפח השאיבה ל-5 ליטר לכל היותר באנשים בריאים. האזורים המתאימים ביותר לשיפור בשאיבת שומן הם צידי ירכיים, ירך פנימית, עכוז תחתון, מותניים ובטן תחתונה.בשיטות העכשוויות לשאיבת שומן השאיבה מבוצעת בעזרת צינורות שאיבה דקים בהתאמה לאזור השאיבה והעומק שבו היא מבוצעת.

בשלב הראשון של הניתוח מוזרקת תמיסת מלח פיזיולוגית בצירוף חומר הרדמה מקומית ואדרנלין לאזור המיועד לשאיבה במטרה לצמצם את הדימום בעקבות השאיבה ולספק אלחוש לאזור. בשלב השני מבוצעת שאיבה בעומק השומן במטרה לצמצם את נפחו ובשלב השלישי מבוצעת שאיבה שטחית כדי לספק מראה אחיד ולגרום להתכווצות העור. ניתן לבצע את השאיבה בטשטוש בצירוף האלחוש מהנוזל המוזרק או בהרדמה כללית.

לאחר הניתוח יש צורך ללבוש מחוך מיוחד במשך שישה שבועות אשר עוזר לעור להתכווץ בצורה טובה ומונע הצטברות נוזלים באזור שנשאב.

בשבועות הראשונים אחר הניתוח יש נפיחות , כאב עמום וחבורות כחולות, תופעות אלו ייעלמו כמעט לחלוטין לקראת החודש השני לאחר הניתוח. בהתאמה לכמות השאיבה ניתן לחזור לפעילות מתונה לאחר שבוע עד שבועיים.

תוצאה סופית תראה לאחר כחצי שנה מהשאיבה בעקבות העלמות כל הנפיחות והתכווצות מלאה של העור.

מכיוון שבניתוח מוצאים תאיי שומן מהאזור שנשאב גם בעליית משקל מרבית התוצאה תשמר, כמובן שמירה על משקל יציב לאחר הניתוח יעזרו לשמירת התוצאה לאורך שנים.

סיבוכים משמעותיים מופעים בעיקר לאחר שאיבות בנפח גדול וכוללים פקקת ורידים ,תסחיפים לראות, בצקת ראות כתוצאה מתנודות נוזלים וזהום.

סיבוכים מקומיים שעלולים להופיע כוללים אי סדירות העור, שקעים , חוסר סימטריה , התכווצות בלתי מספקת של העור וירידת התחושה באזור שנשאב.
בחירה נכונה של כמות ואזורי השאיבה יקטינו שכיחות סיבוכים אלו. בנוסף יש לזכור ששאיבת שומן אינה משפרת ואף עלולה להחמיר אזורים של אי סדירות קשה בעור "צלוליט"

לסיכום
במידה והניתוח מבוצע לעיצוב ולא במטרה להוריד משקל על ידי שאיבה מסיבית זהו ניתוח מוצלח, בטוח ובעל אחוזי שביעות רצון גבוהים.

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב