שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב

breast banner

 

הגדלת  חזה

לשיטתי ניתוח זה מהווה עיצוב השד בעזרת שתלי סיליקון ולא הגדלתו בלבד -- להשגת התוצאה המושלמת 

המטרה היא להשיג שד שהוא לא רק גדול יותר אלא גם מעוצב, נשי, טבעי במראה ובהתאמה למבנה גופה של המטופלת ורצונה.
כדי להשיג מטרה זו נשוחח על צורת השדיים שבה את חושקת, תבוצע בדיקה קפדנית של מבנה בית החזה והשדיים,
והניתוח יבוצע בשיטות חדשניות המאפשרות התאמה מרבית בין השד שאותו את רוצה ומבנה גופך ותיקון של נזקים שנגרמו למראה השד מהריונות והנקה במידה וקיימים.


לקראת הייעוץ הראשוני מומלץ לברר מהי מידת ה-CUP הנוכחי של החזייה שלך. במידה ויש חברות שאת מעוניינת בשד דומה לשלהן כדאי לברר מה גודלו, ולמעוניינות ניתן גם להעלות תמונות של החזה לאתר https://www.loveyourlook.com/visualizer/ שנותן המחשה למראה הרצוי ולהביא לייעוץ.

מומלץ להגיע לייעוץ עם מספר סוגיי חזיות שבהן את משתמשת ובנוסף גופייה אלסטית צמודה בצבע שחור, זאת כדי לעזור בבחירת גודל השתל המתאים.


הייעוץ הראשוני

לקראת הניתוח יבוצע ראיון רפואי כללי לגבי בריאותך, דיון לגבי צורת השד והגודל להם את מצפה, בדיקת בית החזה והשדיים, תיאור של מהלך הניתוח ההחלמה וסיבוכים שעלולים לקרות ושליחתך לבדיקות לקראת הניתוח.

בבדיקת בית החזה והשדיים הדגש הוא על סימטריה, הגודל של בסיס השד, מידת הנפילה של השד ועובי הרקמות בחלקו העליון של השד. לאחר מכן נעריך ביחד את הגודל של השתל המתאים לך על ידי מדידות של שתלים שונים.


תכנון הניתוח ישלב את רצונך בממצאי הבדיקה ויש להחליט לגבי נפח וצורה של השתל (שטוח, בינוני או גבוה) האם תבוצע הגדלת חזה מתחת לשריר, מעל השריר ותחת לשד או במישור משולב ,
מיקום החתך והאם יש צורך גם בשילוב הרמה של החזה. בנוסף נדון האם לנצל את ההגדלה לשינוי צורת השד (לדוגמה תיקון מראה מרוקן ונפול של השד, הקטנת עטרות, העמקת המחשוף, יצירת שד כדורי ומוצק או יצירת שד מלא ובעל בסיס רחב).
בנוסף ישנה אפשרות לבצע הגדלת חזה בהזרקה של שומן עצמי , שיטה זו מוסיפה מידת חזייה אחת לערך לגודל החזה הקיים וכמובן טבעית לחלוטין .

בייעוץ השני
נשוחח שוב על צורת השד וגודלו שאליהם אנו שואפים, אעבור על תוצאות הבדיקות ולאחר חזרה על מהלך הניתוח ההחלמה והסיבוכים שעלולים לקרות תוחתמי על טופס ההסכמה לניתוח ותקבלי דף הנחיות לניתוח.

                                                       ביקורת פייסבבוק 5

ביום הניתוח
תתקבלי לבית החולים אותו בחרנו, תבדקי על ידי מרדים ואנו נפגש לתכנון הניתוח על גופך בשרטוט שאלות אחרונות וברכת "בהצלחה".

ניתוח הגדלת חזה מבוצע על ידי בהרדמה כללית ואורך כשעה. במהלך הניתוח מבוצע חתך בקפל התת שדי או בחלקה התחתון של העטרה, נחשף שריר החזה נוצר כיס מדויק לשתל מעל או מתחת לשריר השתל מוכנס,
לאחר מדידות קפדניות של התאמתו למבנה השד הרצוי, ולאחר מכן נסגר החתך בשלוש שכבות כאשר כולן פנימיות לעור כך שאין צורך בהוצאת תפרים.

השתלים בהם אני משתמש כולם מורכבים ממילוי ומעטפת סיליקון והם ממיטב החברות בתחום ובעלי אישור ה-FDA האמריקאי.

לאחר הניתוח תועברי להתאוששות ולמחלקה להמשך השגחה וטיפול ותשוחררי לביתך כשמצבך יאפשר זאת לאחר קבלת דף הנחיות.

לאחר הניתוח
בימים הראשונים לאחר הניתוח חזה יהיו נפוחים וכאובים למדי אך מצב זה משתפר במהרה ולרוב לאחר שבוע תהיה חופשייה מכאב והנפיחות תרד. יש לתכנן כשבוע מנוחה בבית לאחר הניתוח ועזרה עם הילדים וכדומה. 
בהמשך תתרגלי בהדרגה למראה החדש והנפיחות ואי הנוחות תעבור. 
המראה הסופי של החזה מתקבל לאחר כחודשיים והצלקת משתפרת לאורך כשנה.

 

סיבוכים
הרוב הגדול של ניתוחי הגדלת החזה עובר ללא כל סיבוכים ולראיה הפופולאריות הגדולה של ניתוח זה, לעיתים נדירות מופיעות מספר בעיות כגון דימום, זיהום, התקשות השד או צלקת בולטת.


אין זה פלא שניתוח הגדלת חזה פופולארי, שיפור אדיר במראה ובהרגשה שלך מושג בניתוח קל ובטוח ותוך מספר שבועות יש לך את החזה שתמיד רצית.

 

שם:*
אנא הזן שם מלא
טלפון:*
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:*
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
נושא הפנייה:
Invalid Input
03-5536860
סניפים בתל-אביב ובראשל"צ מערב